Ola ma już 4 latka!

Nasza Podopieczna tak bardzo urosła! :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Codziennie z uśmiechem na twarzy uczęszcza zarówno do przedszkola jak i na rehabilitację. W przyszłości chce zostać weterynarzem lub baletnicą. Wciąż próbuje dorównać osiągnięciom rówieśników i być samodzielną. Jej ogromną miłością są koty, lubi też taniec i naukę języka angielskiego.

Oprócz rehabilitacji, turnusów, wizyt lekarskich, cewników i środków pomocniczych Ola każdego roku potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego i zaopatrzenia ortopedycznego (łuski stabilizujące nóżki: AFO, DAFO, czy pionizujący ciało aparat Hkafo). W polskim systemie refundacja i dopłaty NFZ odbywają się jednak zbyt rzadko (lub wcale) by rodzice sami mogli sprostać tym wydatkom, a Ola bardzo szybko z produktów wykonywanych na miarę wyrasta.

Ola – dzięki ogromnej pracy jaką wkłada w każde ćwiczenia – jest we wczesnym etapie czworakowania (udało się nawet uzyskać naprzemienność „mini mini” Oli kroczków) oraz robi wszystko by nauczyć się pierwszych kroków, pokonując siły grawitacji z pomocą balkonika i wysokich ortez stabilizujących ciało.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJednak oprócz jej własnych chęci i zaangażowania rodziców w proces rehabilitacji, potrzebne są środki finansowe. Dlatego prosimy o wsparcie w gromadzeniu funduszy na ten cel. Każda dodatkowa godzina REHABILITACJI przybliża Olę do nowych osiągnięć!

Jeśli chcesz pomóc, podajemy nr rachunku do wpłat w ramach tej zbiórki publicznej:

Alior Bank PL 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu: ”pomoc dla Oli Sledź– darowizna

Nasi darczyńcy