Akcja charytatywna Panny Młode

„Akcja Charytatywna Panny Młode” to wyjątkowa charytatywna sesja zdjęciowa. Kilkadziesiąt Panien Młodych w bieli, koronkach i satynie pozuje do zdjęć w plenerach miasta oraz ujęć sponsorowanych. Zebrane w ten sposób fundusze, przeznaczone są na Podopiecznego lub Podopieczną danej edycji Akcji.
ZAPRASZAMY Panny, Media, Fotografów i Filmowców, a w szczególności Przedsiębiorców, do wspólnej zabawy charytatywnej !
Szczegóły Akcji znajdziesz na stronie www.panny-mlode.pl

20120826-111923-DSC_5409

Do Akcji poszukujemy Uczestniczek – Panien Młodych, Partnerów – firmy wspierające Akcję organizacyjnie (foto, video, stylizacja fryzur, wizaż, kwiaty, transport, catering, patronat medialny, instytucje miejskie) oraz przede wszystkim Sponsorów. Firmy z sercem, które w zamian za pozytywnym medialny szum, film i zdjęcia z Pannami, przekażą darowiznę na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego dziecka.

Pomoc lokalna – instytucji, firm i osób prywatnych na rzecz wspólnego celu – dziecka z danego miasta. I edycja Akcji odbyła się w roku 2008 w Poznaniu, a kolejne w roku 2009, 2010, 2012, w 2013 Akcję zorganizowaliśmy w 5 miastach: Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście, Bydgoszczy i Zielonej Górze.

W 2015 roku „PMki” działały w 3 miastach: Poznaniu, Bydgoszczy i Wrocławiu. W sierpniu 2017 roku planowana jest w tych samych lokalizacjach i w Inowrocławiu, a do wyjątkowej sesji przymierza się także Kraków i Warszawa. Dla każdego z miast powstało osobne wydarzenie na FB oraz wczesną wiosną 2017 pojawi się możliwość rejestracji dla Panien. Wpisowe Uczestniczki na akcję, wykorzystywane w całości na leczenie i pomoc dzieciom, wynosi 30 zł.

 

Zainteresowanych Partnerów i Sponsorów zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z miastami.
Adresy mailowe: <nazwamiasta>@panny-mlode.pl

Media o Akcji Panny Młode: czytaj więcej

 
logo2012-200px
WSZYSTKI MIASTA ZNAJDZIESZ NA 
 www.panny-mlode.pl

Wybór Podopiecznego danej edycji (innego dziecka w każdym Mieście).

To Panny Młode decydują komu pomagają! W każdej z dotychczasowych edycji zgłoszenia dzieci do akcji były ze strony Uczestniczek. Podopieczny, który pojawiał się w sugestiach najczęściej, którego rodzice zgodzili się na udział w takiej akcji, zostawał naszym Podopiecznym. Cieszymy się ogromnie z zainteresowania akcji, 3mamy kciuki aby udało się utrzymać jej konwencje i zasady ;)
Każda zgłoszona Panna młoda zostanie zapytana o dziecko, któremu chciałaby pomóc. Wszystko, aby uniknąć poczucia krzywdy niektórych dzieci, i pytań: dlaczego wybraliśmy takie a nie inne.

Akcja „Panny Młode” szansą dla Firm.

Społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest tematem nowym. Niewielki odsetek dużych firm i korporacji posiada już własne fundacje, działa charytatywnie na rynkach lokalnych i globalnych, prowadzi programy społeczne. Akcja Panny Młode to otwarta propozycja dla tych Firm, które chcą się zaangażować, aczkolwiek mogą jedynie przekazać pewne środki finansowe bez kosztownych inwestycji w zmiany w strukturze organizacji. Akcja Panny Młode to szansa dla świadomych przedsiębiorców: krótkokresowe koszty = długofalowe korzyści w cyklicznej Akcji.

W razie zainteresowania zostania Sponsorem Lokalnym w danym Mieście lub Sponsorem Strategicznym – dla całej edycji 2013, zapraszamy do kontaktu: fundacja@majaprzyszlosc.org.pl

Uczestniczki Akcji – prawdziwe Panny Młode z dowolnym stażem!

Nasza akcja to wspaniała okazja dla Panien Młodych, by ponownie założyć swoją najpiękniejszą kreację i w bieli, koronkach i satynie bawić się razem z nami wspierając jednocześnie tą postawą Malucha w potrzebie. Data ślubu nie jest ważna – mieliśmy Panny Młode przed ślubem, ale także z 12letnim stażem małżeńskim ;) Sukienki do Akcji, wyłącznie w przypadku braku własnej, zapewniają salony mody ślubnej w danych miastach.

Z nieśmiałego pomysłu powstało wspólne dzieło fundacji, wielu firm, instytucji i osób prywatnych.
Szczegóły na podstronach miast (poniżej), a także na www.panny-mlode.pl oraz na głównym facebookowym profilu Akcji lub zaproś znajomych – koleżanki i firmy do wydarzeń na FB w poszczególnych miastach!

IMG_2733

20120826-162630-DSC_3458

Nasi darczyńcy