Jak pomagamy w Polsce?

Fundacja powstała, aby pomagać dzieciom.

Od innych fundacji odróżnia nas fakt, że pomagamy dzieciom bez względu na miejsce zamieszkania i pochodzenie.
Podopieczni fundacji to dzieci chore, niepełnosprawne i potrzebujące wsparci w Polsce, ale jednocześnie dzieci skrajnie ubogie, głodne i nie mające dostępu do powszechnej edukacji w Afryce.

Dlaczego działamy dwutorowo?
Bo wierzymy, że wszystkie Dzieci mają przyszłość!
Potrzebują jedynie naszego wsparcia, aby walczyć z przeciwnościami losu.

Wspieramy edukację i dożywianie dzieci małych w Afryce poprzez prowadzenie programu Adopcji Serca w Tanzanii i Kamerunie, a dla dzieci w kraju organizujemy jednodniowe eventy dobroczynne, zbiórki i akcje charytatywne o szerszym zasięgu.

Wszystkie dzieci objęte programami i projektami pomocy Fundacji znajdziesz tutaj – DZIECI FUNDACJI
REGULAMIN FUNDACJI MAJA PRZYSZŁOŚĆ W ZAKRESIE PRZYZNAWANIA POMOCY MATERIALNEJ I RZECZOWEJ W SPRAWACH INDYWIDUALNYCH.

Pomocą objęte są dzieci po podpisaniu Porozumienia z Fundacją. Zainteresowanych wprowadzeniem Dziecka na listę Podopiecznych Fundacji oraz gromadzeniem środków w ramach organizowanych przez nas akcji, zbiórek, eventów prosimy o sprawdzenie, czy inne instytucje wspierające Państwa Dziecko, nie maja klauzuli o wyłączności i zakazie korzystania z innych źródeł finansowania (poprzez inny rachunek bankowy).

Pomoc finansowa dzieciom w Polsce.

100% Państwa wpłat przekazywana jest na realizację celów statutowych: projektów i bezpośrednią pomoc dzieciom, bez pobrania prowizji.
Rachunek główny : PL 65 2490 0005 0000 4520 4418 9818

Jeśli chcesz pomóc dzieciom w Polsce, właściwe konto do wpłat w ramach tej zbiórki publicznej, to:
Alior Bank PL 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568

Wpłat można również dokonywać poprzez pasek w dolnej części strony www

PŁATNOŚCI ONLINE / WALUTOWE

Dotpay, PayPal, karta kredytowa – kliknij POMAGAM w pasku na dole strony

EURO
69 2490 0005 0000 4600 1195 6471

USD i pozostałe walutach (poza EURO):
87 2490 0005 0000 4600 6190 6006

tytuł: „na realizację celów fundacji – darowizna”

Zbiórki na dzieci prowadzone są na podstawie aktualnych decyzji Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Od roku 2014 wpłayty na konto bankowe nie należą do grupy zbiórek publicznych.
Informacje o naszych bieżących zbiórkach publicznych oraz sprawozdania z zakończonych zbiórek znajdują się w zakładce ZBIÓRKI PUBLICZNE

Akcja Panny Młode i inne projekty dla dzieci w Polsce

Eventy i projekty o charakterze dobroczynnym.

Jesienią organizujemy w Poznaniu białoczarny bal.
To wyjątkowa impreza karnawałowa – bawimy się w strojach ślubnych na balu!
Dochód z balu przeznaczony będzie w całości na turnusy rehabilitacyjne dla naszych chorych Podopiecznych.
Zapraszamy Cie serdecznie, a jeśli nie możesz przybyć w tym terminie – przekaż info znajomym!

Akcja Charytatywna Panny Młode

Skupiona jest na dzieciach w Polsce. Więcej o naszej sztandarowej Akcji znajduje się TUTAJ, a także na stronie www.panny-mlode.pl. Film z edycji 2012 dostępny w naszym serwisie YouTube
Wpłaty na dzieci w kraju kierujemy na konto Alior Bank PLN 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568 tytułem „na cele statutowe – darowizna”

Zakupy dla siebie w sklepiku Fundacji – pomagasz i realizujesz z nami cele.

Zapraszamy do naszego sklepiku:

www.sklep.majaprzyszlosc.org.pl

Znajdziesz tu produkty fizycznie dostępne i produkty wirtualne. Produkty fizycznie dostępne to gadżety, przybory codziennego użytku, a także biżuteria, dekoracje i drobiazgi z Afryki i nie tyko. Do zakupu doliczany jest koszt wysyłki z Polski. Produkty wirtualne – spożywcze, medyczne i higieniczne. Taki produkt będzie zakupiony bezpośrednio w Tanzanii lub Kamerunie, po opłaceniu przez Ciebie zamówienia. W przypadku tych produktów w koszyku – nie opłacasz kosztów wysyłki.

Licytacje charytatywne i przekazywanie darów rzeczowych dla dzieci w Polsce.

Jesteśmy obecni na Allegro – użytkownik Fundacja_MP.
Sprzedajemy przedmioty lub usługi i przedmioty od Sponsorów naszych Akcji i eventów lub Darczyńców.
Zapraszamy na licytacje szczególnie na przełomie sierpnia i września 2013!

Organizujemy także wysyłki lub sprzedaż przedmiotów i usług oferowanych przez Darczyńców Fundacji – często w formie licytacji, a cały dochód ze sprzedaży przeznaczamy na cele statutowe, czyli bezpośrednia pomoc dzieciom objętym naszymi programami pomocy.

Polecamy nasze licytacje charytatywne, dochód z każdej z nich przekazywany jest w całości na pomoc dzieciom, a po zlicytowaniu możemy na życzenie przygotować odbiór wygranej w formie np. bonu prezentowego dla wskazanej osoby.

Mile widziane są dary – przedmioty lub usługi, które możemy sprzedać lub zlicytować dla naszych Podopiecznych.
Deklaracja przekazania darowizny rzeczowej na rzecz dzieci poprzez Fundację Mają Przyszłość do pobrania tutaj

Poznaj dzieci wspierane przez programy i projekty Fundacji Mają Przyszłość – DZIECI FUNDACJI

Chciałbyś dołączyć do Podopiecznych Fundacji?

Napisz email i przedstaw się, swoje codzienne zmagania i potrzeby. Wskaż konkretnie jak moglibyśmy Ci pomóc i czego od nas oczekujesz.
Prześlij dokumentację medyczną (kserokopie badań, wypisów – potwierdzające dane schorzenie, faktury proforma, w oryginale: zaświadczenie lekarskie nie starsze niż 14 dni oraz zaświadczenie od rehabilitanta/terapeuty jeśli masz potrzeby w tym zakresie). Warunkiem zostania Podopiecznym fundacji jest podpisanie z nami porozumienia dotyczącego osoby potrzebującej ( w przypadku dziecka porozumienia z Opiekunami). Fundacja prowadzi głównie zbiórki, akcje, eventy charytatywne na rzecz konkretnych dzieci i konkretnych celów.

Nie zakładamy subkont dla poszczególnych dzieci. Operujemy na rachunku głównym na realizację celów statutowych (darowizny celowe, przekazywane jako dofinansowanie na potrzeby dzieci) oraz rachunkami bankowymi zbiórek publicznych prowadzonych na bieżąco. Staramy się nie zostawiać Podopiecznego samego z subkontem i zbieraniem środków na własną rękę, a raczej wspólnie zadziałać i razem z Rodzicami/Opiekunami, członkami rodziny zadziałać dla Podopiecznego, by uzyskać potrzebne środki finansowe. Po przesłąniu maila z informacjami oraz dokumentów medycznych i finansowych podpisywane jest porozumienie (wzór przesyłany jest poczta elektroniczną). Razem możemy więcej! 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Przepisz kod: captcha

   

  W sprawie wsparcia Dzieci Afryki i krajów Globalnego Południa zapraszamy do zakładek: Jak pomóc?, Afryka, Adopcja Serca.

   

  Nasi darczyńcy