Darowizny rzeczowe na rzecz Podopiecznych lub na rzecz Fundacji

Darowizny rzeczowe:

Wszelkiego rodzaju pomoc materialną przekazujemy naszym podopiecznym w Polsce  lub przesyłamy do ośrodków misyjnych z którymi współpracujemy w krajach Globalnego Południa (Afryce, Azji).
Cenne i unikatowe przedmioty staramy się spieniężyć na aukcjach charytatywnych oraz w naszym sklepiku  a uzyskane fundusze przekazujemy na uzgodniony z Darczyńcą cel.
Deklaracja darowizny rzeczowej – pobierz i wyślij razem z przedmiotem na adres fundacji (nie obejmuje paczek wysyłanych na misje, o tych poniżej).

Dary rzeczowe na misje prosimy wysyłać bezpośrednio na adres podany w zakładce kontakt. Prosimy koniecznie o wysłanie listy z zawartością wysyłanej paczki na adres fundacja@majaprzyszlosc,org.pl (pozwoli to planować wysyłki rzeczy najbardziej potrzebnych bez ich powielania oraz ocenę wartości w przypadku naliczenia cła w kraju docelowym).

Darowizny rzeczowe, przedmioty, wyposażenie biura Fundacji, sprzęt komputerowy i biurowy, lokal – chętnych z ofertą pomocy prosimy w tej sprawie o kontakt na adres mailowy fundacja@majaprzyszlosc.org.pl

 

Nasi darczyńcy