David i obrona dyplomu… w marynarce pierwszy raz w życiu

Obrona dyplomu to jeden z ważnych kroków w dorosłość i samodzielność. Dla niektórych jest to pierwszy oficjalny egzamin, który wymaga specjalnego stroju. Gorzej, gdy stroju brak… Jeden z naszych uczniów pięknie się obronił. Otrzymał bardzo wysokie noty na egzaminach i na obronie czego mu serdecznie gratulujemy.
Tego dnia uśmiech nie schodził mu z twarzy także z innego powodu –  po raz pierwszy w życiu założył marynarkę i cieszył się jak dziecko. Na ten zakup otrzymał wsparcie finansowe, bo jak każdy obowiązkowy „mundurek” – jest finansowany  w ramach programu Adopcja Serca. Wbrew obiegowej opinii – dla naszych uczniów prezencja także ma znaczenie, szczególnie w szkole średniej i wyższej. Po obronie czas na uroczystości i świętowanie w gronie kolegów koleżanek i bliskich.
Fantastyczne wyniki zasługują także na nagrodę – jego uczelnia miała do zaoferowania pracę w państwowej firmie dla najzdolniejszych. To David otrzymał propozycję złożenia tam dokumentów celem uzyskania stabilnego zatrudnienia – praca dla państwowych firm uznawana jest za najpewniejszą, wypłacalną i najrzadziej zmienianą.

Nasi darczyńcy