Wrześniowy powrót uczniów do szkoły! Wieści z placówek.

Po ponad 2 latach limitowanych wieści, nadszedł cudowny wrzesień. Są zdjęcia! Mamy listy z 2020-2021, doszły też fantastyczne informacje, na które zawsze tak bardzo czekamy, jak na wieści o własnych dzieciach czy kuzynostwie ;)

Junior i Armand dostali się na mechanikę samochodową i uczą się pilnie od 8 do 17, Ivy został ostatni rok studiów i egzaminy,

Yasmine zdecydowała się na naukę szycia u sąsiadek misji i jest baaardzo zadowolona,  Rosine zaliczyła pierwszy rok i od października będzie kontynuować rok 2. William rozpoczął drugi rok formacji. Do końca września był w szkole, a teraz ma kolejne praktyki, później luty/marzec obrona a następnie końcowy egzamin w studium hotelarskim.
Theophile podobnie –  kończy w tym tygodniu staż i ma przygotowanie do obrony i egzaminów. Ich śladami poszedł Victorien, bo turystyka wraca do łask i będzie praca w tym zawodzie.

Marie Ange do końca nauki mieszka u cioci, w tym tygodniu ma egzamin i obronę, a następnie kolejne praktyki w szpitalu oraz egzamin państwowy. Dumna jest z siebie, bo pięknie zaliczyła dotychczasowe egzaminy.
I tak bez końca, ponownie, cos o każdym z nich, często list czy zdjęcie bieżące. Joseph i Steve …. Daisy, Kevin, Ramsey, Esther… Prasamsa, Saroj, Koshika.. i wieli, wielu innych.  WITAJ SZKOŁO, UCZELNIO!
Wracamy do regularnych wieści dla naszych cierpliwych Rodziców Adopcyjnych!

Nasi darczyńcy