Zorganizuj z nami SYTE ŚWIĘTA dzieciaków! Czekamy do 16 grudnia!


Boze Narodzenie 2012 Tanzania. Adopcja Serca_12

Christmas/Bożę Narodzenie 2012 Kamerun, Yaounde.
Christmas/Bożę Narodzenie 2012 Kamerun, Yaounde.

Drodzy Przyjaciele Naszych Podopiecznych w Tanzanii i Kamerunie,
W związku z mailami i deklarowaną chęcią pomocy przez kilka osób, pragniemy dziś krótko zaprosić wszystkich do wsparcia naszej akcji świątecznej dla dzieci, z placówek w Afryce, którym pomagamy.
Na prośbę kilku osób dn.11.12.13r przesunęliśmy termin wpłat z 11 grudnia , na poniedziałek 16 grudnia.

Po długich rozmowach z obiema misjonarkami w Kamerunie i Tanzanii zadecydowano, iż dla dobra dzieci, budowania ich relacji, radości w tej świąteczny czas każde z nich powinno dostać upominek na Święta – niekoniecznie duży czy kosztowny. Ponieważ środki na indywidualne upominki czy też informacja o wysłanej w tej okazji przesyłce dotarła na kilkoro dzieci od ich Adopcyjnych Rodziców, chcemy pozostałym także zakupić drobiazg na święta oraz zapewnić wysokowitaminowy posiłek oraz odrobinę słodyczy.

Jeśli Państwo mogą, będziemy zobowiązani za pomoc i finansowe wsparcie tego działania. Wpłaty na ten cel prosimy dokonywać do dnia 11 grudnia (środa) o tytule „adopcja święta 2013 – darowizna” na rachunek Alior Bank PL 65 2490 0005 0000 4520 4418 9818 (dla wpłat w EURO obowiązuje inny numer rachunku- prosimy o kontakt adopcja@majaprzyszlosc.org.pl).

Zdjęcie powyżej to rok ubiegły w Tanzanii, kilkanaście tygodni po ostatecznym przyjęciu do programu. Dzieci po raz pierwszy wtedy jadły mięso bogate w białko i dostały witaminy. Dziś, m.in. dzięki Państwa pomocy, mają już wyremontowaną salę przedszkolną oraz sypialnie z miękką pościelą, łóżkiem, moskitierą i kolorowym ciepłym kocem. Brakuje tylko odrobiny ciepłego jedzenia – innego niż codzienne ugali i uji oraz minerałów. To jest nasz podstawowy cel w te święta. W zależności od wysokości wpływów planowane jest ewentualnie dokupienie sztuki odzieży lub drobnego upominku rzeczowego, który ucieszy nasze dzieciaki.

Jeśli ktoś z Państwa znajomych mógłby być zainteresowany takim okazjonalnym wsparciem – będzie nam ogromnie miło, jeśli ta wiadomość pójdzie w świat ;)

Nasi darczyńcy