Mały WIELKI procent – 1% za rok 2012 – WYNIKI

W roku 2013, po raz pierwszy mieliśmy okazję starać się o 1% podatku na naszych fundacyjnych Podopiecznych. Opcję tę uruchomiliśmy dla wszystkich chętnych, pod koniec lutego 2013 roku, czyli już w trakcie składania rocznych zeznań podatkowych. Mimo to pojawiło się grono osób, które przekazały środki na realizacje naszych celów i bezpośrednią pomoc dzieciom.

Najniższa wpłata z US w wysokości 1,40 zł pokazuje, że czasami nie wielkość ma znaczenie. I każda złotówka jest cenna, bo razem dają realną szansę potrzebującym.

Niniejszym z ogromna radością ogłaszamy, że na nasze konto 71 osób odliczyło łącznie 3 627,90!

Dziękujemy niniejszym z całego serca wszystkim, którzy dokonali odpisu podatku za rok 2012 na rzecz naszych podopiecznych.

Ponieważ za rok 2012 i za rok 2013 gromadzimy 1% poprzez organizację SEDEKA, nie mamy niestety wglądu w informacje z urzędów skarbowych dotyczące imiennych darowizn osób, które ujawniły swoje dane.
Widzimy tylko wysokości wpłat i kwotę łączną. Nie możemy podziękować Państwu indywidualnie, nad czym ogromnie ubolewamy.

Wierzymy, że nie wpłynie to na Państwa decyzję o pomocy dzieciom w najbliższych kilku miesiącach na tych samych zasadach co rok 2012.

Pity za rok 2014 , rozliczane w roku 2015 – będą już funkcjonowały inaczej, bezpośrednio na nasz nr KRS, co pozwoli nam pełniej podziękować za pomoc. Prosimy o odrobinę cierpliwości ;)

Szczegóły dotyczące sposobu przekazania środków na Dzieci Fundacji znajdują się w zakładce : o fundacji/ 1 procent

 

Przypominamy chętnym, że stabilność w pomocy dzieciom to nasz główny cel i zachęcamy do złożenia stałego, comiesięcznego zlecenia z rachunku w niedużej wysokości (np. 20 zł, 50 zł), a spływające w ten sposób środki na realizację celów statutowych, pozwolą nam pomagać dzieciakom przez cały rok ;)

 

Na zdjęciu 2 letnia w tej chwili Ola, ćwiczy pod czujnym okiem mamy i rehabilitanta.
Nie chodzi z powodu rozszczepu kręgosłupa i schorzeń towarzyszących.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nasi darczyńcy