Uruchomiliśmy misyjny BLOG! Teraz jeszcze bliżej do Afryki!

W odpowiedzi na wielokrotne prośby o informacje, historie, szczegóły tego co dzieje się na placówkach, u sióstr i u dzieci, zgłaszane przez naszych Rodziców Adopcyjnych i sympatyków misji, uruchomiliśmy dziś MISYJNY BLOG.

Blog przeznaczony jest dla wszystkich, mających SERCE DLA AFRYKI i tych, którzy swoje serce tam zostawili do dziś.

Informacje na blogu publikować będziemy w ramach Fundacji, pisać będzie także sama s. Alina i s. Rut, które będą miały okazje podzielić się czasem swoim radościami i smutkami życia codziennego. Tym samym dowiemy się więcej o życiu naszych dzieci, bo jak widać po mailach – informacja 1 raz w roku niewielu wystarcza i pragniemy być z nimi bliżej na co dzień ;)

Choć blog startuje dziś, chcieliśmy, aby był kompletny – stąd kilkanaście archiwalnych postów o tym, jak wszystko się zaczęło i co wiemy do tej pory z korespondencji z siostrami misjonarkami.
Od  dnia dzisiejszego postaramy się co jakiś czas informować o ważnych wydarzeniach – także w formie bezpośrednich postów sióstr czy wolontariuszy na misjach.

Zapraszamy w wolnych chwilach do pełnej emocji lektury! (Kliknięcie w poniższy banner przeniesie Państwa na stronę bloga: )

Blog misyjny Fundacji Mają Przyszłość

Nasi darczyńcy