Szafy w domu dziecka – kolejny etap we wnętrzu. Świąteczne dobre wieści z Nakuru.

Zbudowaliście dom dziecka w Kenii, zadbaliście o bezpieczeństwo dzieci – fizyczne i finansowe, bo skończyły się czasy czynszu za lokal, który skutecznie uszczuplał budżet miesięczny.

Teraz zadbaliśmy wspólnie o odrobinę czystości i  komfortu.

Większość rzeczy leżała na ziemi przez wiele miesięcy, także tych dla maluszków. Trudno było o wyposażenie pokoi w meble, stąd najtańszym i kompleksowym rozwiązaniem okazały się zabudowy wnękowe. Udało się je zrealizować w tym roku i dzieci mają już swoje szafy w pokojach – zarówno chłopców, jak i dziewcząt!

Wprawdzie brakuje jeszcze środków na końcową fakturę, prawie 1900 zł, ale wspaniała ekipa zmontowała całość.Zapraszamy do Nakuru – przed montażem szaf oraz po.

W pokojach dzieci – dziewczynek, chłopców i niemowląt stały kartony, a w części pokoi składowano najpotrzebniejsze, bieżące rzeczy:

Koszt łączny 3 szaf wyliczono na około 1200 USD (ok. 1600 zł za każdą szafę).

W ten Świąteczny czas, dziękujemy najpiękniej każdej osobie, która pomogła nam zrealizować tę część działań w Nakuru w tym roku. Jesteśmy prawie na finiszu prac przy tym projekcie dzięki Tobie. Stałeś się jego częścią!

A jeśli jeszcze nie miałeś okazji pomóc przy tej budowie bezpiecznego domu  – na pomoc nigdy nie jest za późno. Szczegóły całej budowy znajdziesz w tym linku: Dom dziecka  – Nakuru – KLIK

Nie są to super zabawki, modne ubrania, elektronika, gadżety, niemniej jest to bardzo ceniony upominek!
Montaż i stan obecny poniżej na filmie i zdjęciach – z wdzięcznością od Fundacji i mieszkańców domu dziecka ;)

Nasi darczyńcy