Nasz wolontariusz Tomek dotarł do Nepalu – Namaste Kochani!

Kilka dni temu, Tomek wyruszył w nieznane. Po raz pierwszy trafił do kraju Globalnego Południa i spędził pierwsze chwile zapoznając się z zupełnie inną kulturą i mentalnością podczas zwiedzania Kathmandu, okolicznych wiosek i trekkingu w nepalskich górach.

Od dziś jest już u naszej koordynatorki  i razem z Menuką przygotuje materiały o naszych Podopiecznych dla Rodziców Adopcyjnych.

Jednocześnie zobaczy nasze zajęcia kung-fu, kuchnie i świetlicę, która dzieci odwiedzają po szkole, na okolicznych bazarach postaramy się zdobyć miłe dla oka pamiątki i podziękowania.

Czekają nas prawie 2 tygodnie wytężonej pracy na miejscu, a efekty już niebawem – mamy nadzieję, że przed końcem roku trafia już do Rodziców Adopcyjnych.

Sanchit i inne dzieci bardzo szybko zainteresowały się plecakiem Tomka, w którym dojechało trochę fantów dosłanych do Fundacji przez Darczyńców, m.in: piórniki, kolorowanki, plecaczki, butki. Wszystkie dary podrzuciła Tomkowi Agnieszka jeszcze na dworzec w Poznaniu.

Udanego pobytu Tomku i baaaaardzo Ci dziękujemy za połączenie prywatnej podróży z działaniami dla nas! Wracaj bezpiecznie!

Nasi darczyńcy