Hubi ogląda świat – dziękujemy pracownikom Allegro za pomoc!

Piątek – weekendu początek.
I przy dobrej pogodzie czas na weekendowe wypady!

Pracownicy Allegro przeprowadzili akcję na rzecz naszego Huberta – sprzedawali na aukcjach własne fanty. Pieniążki przekazali na jego rehabilitację, która od zeszłorocznej akcji @Panny Młode akcja Charytatywna (oznacz na FB) idzie w niesamowitym tempie! Hubi został dobrze zdiagnozowany, dobrano mu dietę i właściwą stymulację. Autyzm udaje się „oswoić” – Hubi zaczyna mówić, pomału coraz mniej się boi. Sam na rowerze nie pojeździ, ale dzięki akcji pracowników Allegro uda mi się miedzy innymi spędzać z rodzicami czas na świeżym powietrzu i pokonywać kolejne bariery, by funkcjonować wśród innych ludzi – dostał przyczepkę na rower taty! ;)

Życzymy wszystkim naszym fundacyjnym dzieciom cudownych wakacji i dużo słońca w czasie pokonywania codziennych trudności!

I jeszcze podziękowania od mamy Hubiego:
„Bardzo dziękujemy pracownikom ALLEGRO bez których Hubciu nie mógłby podziwiać świata ze swojej własnej przyczepki! Uczyniliście wiele dobrego dla naszego synka, był baaardzo szczęśliwy, gdy zobaczył swój nowy pojazd! Pozdrawiam serdecznie! Natalia”

_20140603_180243

Nasi darczyńcy