Hubert potrzebuje Twojej pomocy już w czerwcu!

Poniżej prośba jego Rodziców.

Drodzy!

Z całego serca prosimy o wsparcie w organizacji turnusu rehabilitacyjnego oraz dalszej terapii dla naszego syna Huberta. Potrzebujemy 8000 zł.

Hubi jest już 13 latkiem, a Jego potrzeby terapeutyczne nie maleją. Wciąż borykamy się z wyzwaniami, które wynikają z autyzmu, poczwórnej wady serca, torbieli w głowie, niepełnosprawności intelektualnej oraz padaczki u syna.
Wiemy już, że animaloterapia jest strzałem w 10! Znamy cudowne miejsce – BURSZTYNOWY ZWIERZYNIEC, gdzie są specjaliści, którzy od lat towarzyszą Hubkowi. Turnus w ubiegłym roku przyniósł przełomowe efekty w rozwoju Hubka.
Marzymy, by i tym razem syn mógł skorzystać z dobrodziejstw terapii w tym miejscu, a po niej z dodatkowych terapii w swojej szkole.
Niestety pandemia pokrzyżowała liczne plany zdobywania funduszy na codzienną rehabilitację, szereg specjalistycznych terapii oraz leczenie kardiologiczno-neurologiczno-suplementacyjne. Pieniądze z 1% nie wystarczyły nawet na podstawową terapię.
Stąd nasza wielka prośba o wyraz wiary w rozwój Huberta poprzez JAKĄKOLWIEK wpłatę na Jego fundacyjne konto. Nie przychodzi nam to łatwo…. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że od lat jesteście z nami i niesiecie poprzez swoje wsparcie, ulgę w codziennych zmaganiach. Ową wdzięczność okazujemy poprzez modlitwę za każdego Darczyńcę, a Hubi poprzez postępy, które są widoczne gołym okiem <3

Życzymy Ci samego dobra!
Natalia i Robert Przybylscy z Antoniną.
Rodzice wraz z siostrą.

Logo Dotpay_210x80

Wesprzyj Huberta w rehabilitacji w najbliższych miesiącach:
Zostaniesz przekierowany na stronę płatności dotpay, gdzie będziesz mógł dokończyć przekazanie darowizny.

Całość przekażemy na leczenie i rehabilitację  Huberta

25zł

50zł

100zł

inna kwota

Przelew tradycyjny:

Można zlecić jednorazowy przelew lub ustawić stałe comiesięczne zlecenie:
Alior Bank PL 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu: ”pomoc dla Huberta Przybylskiego – darowizna”

Nasi darczyńcy