Finał kampanii Kilometry Dobra za nami – przekazaliście 5088 zł na budowę domu dziecka!

Kilometrydobra.p_TheColourRun_fot.K.Pacholski--46Ostatni tydzień, a w szczególności niedziela 5 czerwca, minął nam bardzo szybko ale i mega pozytywnie. I mamy zdjęcia na dowód!

Zgodnie z regulaminem kampanii Kilometry Dobra przygotowaliśmy wyjątkowy finał tegorocznej zbiórki.

Wspólnie z wyjątkowym Stowarzyszeniem Uśmiech Nadziei, już kilka dni przed akcją układaliśmy złotówki, które wpłynęły  do nas w tygodniach poprzedzających finał. Kto robił to kilak godzin jeszcze długo czuł mrowienie w opuszkach palców. Dzięki Darczyńcom, do układania w metrowe pasy, mieliśmy kilka tysięcy złotówek !

Kilometrydobra.p_TheColourRun_fot.K.Pacholski--9W niedzielę, 5 czerwca, spotkaliśmy się na Malcie z biegaczami The Colour Run i … dalej układaliśmy złotówki w metry! Pogoda dopisała, Biegacze także nie zawiedli. W pojedynkę, parami, rodzinami, grupkami, a nawet o kulach i na wózkach – gromadzili się u nas, by rzeczywiście dołożyć swoją złotówkę to naszej akcji. Jak widać na stronie www.kilometrydobra.pl/organization/dzieci-kenia, nawet po finale pojawiły się osoby, którym zależy, by pomóc dzieciom.

Dzięki wszystkim obecnym, zebraliśmy 5088 zł na budowę domu dziecka w Nianuki w Kenii. Zostało nam jeszcze sporo do zebrania, bo łączny koszt budowy domu dziecka to 120 tys USD,  jednak po takim dniu jesteśmy dobrej myśli. Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie i za każdy dołożony centymetr.

Mamy łącznie 115,64 metra dobra!

Finał kampanii Kilometry Dobra-zrzut obrazu

Dziękujemy także Wolontariuszom,  którzy dzielnie wspierali nas z puszkami, układali złotówki razem z naszymi Darczyńcami oraz zadbali o całe nasze stoisko i jego bezpieczeństwo.
Na szczególnie podziękowania ,za pomoc w tym dniu, zasługują (kolejność przypadkowa :P): Kasia, Iza, Asia, Marlena, Jarek i Lukasz,  a także Ewa, Marek i Krzysztof, za wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć. Kindze i Magdzie, oraz Natalce i Miłkowi z Rodzinami – dziękujemy za udział w biegu – spisaliście się na medal!

Kilometrydobra.p_TheColourRun_fot.K.Pacholski--64

Kilometrydobra.p_TheColourRun fot.E.Gendera-7939 Kilometrydobra.p_TheColourRun fot.E.Gendera-7961

Na trasę zaprosiliśmy zespół Drum Work, który umilał Bigaczom czas i nakręcał tempo. Afrykańskie tempo :)

Wdzięczność dzieci i nasza oraz pozytywne wibracje Finału podczas Biegu, będą towarzyszyły Wam wszystkim w kolejnych miesiącach.

Galeria zdjęć – poniżej, a pełna galeria na naszym Facebooku: facebook.com/FundacjaMajaPrzyszlosc

Jeśli chciałbyś wesprzeć budowę domu dziecka w Kenii już dziś podajemy numer konta:

Fundacja Mają Przyszłość, ul. Młyńska 45, 62-070 Konarzewo
Alior Bank PL 44 2490 0005 0000 4600 3246 9899
Tytuł przelewu: „dom dziecka w Kenii – darowizna”

Rachunek w EURO: PL69 2490 0005 0000 4600 1195 6471
SWIFT / BIC CODE ALIOR BANKU: ALBPPLPW

Jeśli masz możliwość wspierania nas nie tylko akcyjnie – ustaw 20-30 zł, jako stałe zlecenie miesięczne, tytułem „na realizację celów statutowych”.
Pomagaj regularnie i zapewniaj stabilność dzieciom :)

Dzieci, którym pomagamy w tej kampanii znajdziesz na naszym filmie z wyjazdu na piknik:

Szczegóły projektu oraz historię dzieci znajdziecie na naszej stronie:
www.majaprzyszlosc.org.pl/dom-dziecka-kenia

 

 

Dla Zainteresowanych – czym jest Kampania Kilometry Dobra?

Idea

Głównym celem kampanii jest zbiórka pieniędzy na cele określone przez organizacje partnerskie. Przy okazji udowadniamy, że działając wspólnie można osiągnąć więcej niż w pojedynkę. Dobrych powodów by pomagać jest wiele, dlatego są z nami organizacje, które zbierają pieniądze na: cele społeczne, sport, kulturę, edukację, środowisko, kościół. Jeśli zdecydujesz się wesprzeć potrzebujących swoją złotówką masz gwarancję, że dobrze wydajesz swoje pieniądze – sam wybierasz rodzaj pomocy, organizację, której pomagasz oraz cel, który wspierasz.

Dlaczego “Kilometry Dobra”?

„Dobro”, ponieważ głównym przesłaniem akcji jest pomoc potrzebującym. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do konkretnych organizacji partnerskich i zostaną przeznaczone na ich cele. Kilometry”, ponieważ na kilka dni przed finałem kampanii, organizacje zamieniają zbierane przez 3 miesiące pieniądze na złotówki i układają je w ciągi monet. W ten sposób udowadniamy, że dobro można zmierzyć. Dodatkową atrakcją jest próba pobicia rekordu Guinnesa. Organizacje partnerskie Kilometrów Dobra rezygnują z rywalizacji i układają dobro wspólnie. Do rekordu potrzebujemy 75 km. Każda złotówka ma znaczenie, możesz dołożyć ją nawet w trakcie finału. Kiedy to zrobisz stajesz się częścią globalnej kampanii dobroczynnej oraz bierzesz udział w biciu rekordu.

Zródło: kilometrydobra.pl

Nasi darczyńcy