The Colour Run w Poznaniu – z naszą zbiórka dla dzieci w Kenii

Kilometrydobra.p_TheColourRun_fot.K.Pacholski--12Wielkie dzięki biegacze!!! Takiego szaleństwa kolorów jeszcze nie było w Fundacji. Dziękujemy za wsparcie tego ważnego dla nas projektu jakim jest budowa domu dziecka i zbiórka środków podczas Kilometrów Dobra. Wasza energia pomogła nam przetrwać ten upalny dzień. Ponad 2000 osób zdecydowało się przykleić nam złotówkę w ciągu 3 godzin trwania finału nad Maltą!

Kilometrydobra.p_TheColourRun fot.E.Gendera-8124Wspólnie ze Stowarzyszeniem Uśmiech Nadziei właśnie podczas biegu TCR zorganizowaliśmy poznański finał kampanii Kilometry dobra.pl/dzieci-kenia. Choć akcja trwała ponad 3 miesiące, a my dołączyliśmy do niej dopiero na finiszu – na kilka majowych tygodni. Dziękujemy Stowarzyszeniu Uśmiech Nadziei, w szczególności Marii Kopaszewskiej, za wspólną pracę przy finale kampanii, a organizatorom The Colour Run za możliwość uczestnictwa w biegu. Nasi Podopieczni także ruszyli na start – zarówno Miłek, jak i Natalia, ukończyli bieg w towarzystwie wyjątkowych Wolontariuszek – Magdy i Kingi.

Kilometrydobra.p_TheColourRun fot.E.Gendera-7992To rzeczywiście „najszczęśliwsze 5 km na tej plancie!”, jak pisze o wydarzeniu sam TCR :) (TCR – The Colour Run)

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim: stojącym, biegającym, idącym i jadącym. Na szczególnie podziękowania ,za pomoc w tym dniu, zasługują (kolejność przypadkowa :P): Kasia, Iza, Asia, Marlena, Jarek i Lukasz,  a także Ewa Gendera, Marek Zywert i Krzysztof Pacholski, za wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć.

Galeria zdjęć – poniżej, a pełna galeria na naszym Facebooku: facebook.com/FundacjaMajaPrzyszlosc
Część zdjęć znajduje się także w tym poście:
www.majaprzyszlosc.org.pl/final-kampanii-kilometry-dobra-5088-zl-na-budowe-domu-dziecka

Jeśli chciałbyś wesprzeć budowę domu dziecka w Kenii już dziś podajemy numer konta:

Fundacja Mają Przyszłość, ul. Młyńska 45, 62-070 Konarzewo
Alior Bank PL 44 2490 0005 0000 4600 3246 9899
Tytuł przelewu: „dom dziecka w Kenii – darowizna”

Rachunek w EURO: PL69 2490 0005 0000 4600 1195 6471
SWIFT / BIC CODE ALIOR BANKU: ALBPPLPW

Jeśli masz możliwość wspierania nas nie tylko akcyjnie – ustaw 20-30 zł, jako stałe zlecenie miesięczne, tytułem „na realizację celów statutowych”.
Pomagaj regularnie i zapewniaj stabilność dzieciom :)

Dzieci, którym pomagamy w tej kampanii znajdziesz na naszym filmie z wyjazdu na piknik:

Szczegóły projektu oraz historię dzieci znajdziecie na naszej stronie:
www.majaprzyszlosc.org.pl/dom-dziecka-kenia

 

Dla Zainteresowanych – czym jest Kampania Kilometry Dobra?

Idea

Głównym celem kampanii jest zbiórka pieniędzy na cele określone przez organizacje partnerskie. Przy okazji udowadniamy, że działając wspólnie można osiągnąć więcej niż w pojedynkę. Dobrych powodów by pomagać jest wiele, dlatego są z nami organizacje, które zbierają pieniądze na: cele społeczne, sport, kulturę, edukację, środowisko, kościół. Jeśli zdecydujesz się wesprzeć potrzebujących swoją złotówką masz gwarancję, że dobrze wydajesz swoje pieniądze – sam wybierasz rodzaj pomocy, organizację, której pomagasz oraz cel, który wspierasz.

Dlaczego “Kilometry Dobra”?

„Dobro”, ponieważ głównym przesłaniem akcji jest pomoc potrzebującym. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do konkretnych organizacji partnerskich i zostaną przeznaczone na ich cele. Kilometry”, ponieważ na kilka dni przed finałem kampanii, organizacje zamieniają zbierane przez 3 miesiące pieniądze na złotówki i układają je w ciągi monet. W ten sposób udowadniamy, że dobro można zmierzyć. Dodatkową atrakcją jest próba pobicia rekordu Guinnesa. Organizacje partnerskie Kilometrów Dobra rezygnują z rywalizacji i układają dobro wspólnie. Do rekordu potrzebujemy 75 km. Każda złotówka ma znaczenie, możesz dołożyć ją nawet w trakcie finału. Kiedy to zrobisz stajesz się częścią globalnej kampanii dobroczynnej oraz bierzesz udział w biciu rekordu.

Zródło: kilometrydobra.pl

 

 

 

Nasi darczyńcy