Do naszej fundacyjnej młodzieży dołączył Fabian – zaczyna Akcją Panny Młode 2022!

Uśmiechnięty chłopak na zdjęciu to nasz nowy podopieczny – Fabian.  Mieszka  wraz ze swoją kochającą i pomysłową mamą w Obornikach w Wielkopolsce. Mimo wielu dolegliwości, z którymi się boryka, na co dzień jest uśmiechniętym i wesołym nastolatkiem. Jego ulubionym zajęciem jest oglądanie teleturniejów. Upodobał sobie szczególnie “Familiadę”, “Va Bank” i “Milionerów” i zawsze bardzo się cieszy, kiedy uczestnicy wygrywają. Fabian, jak niemal każdy nastolatek kocha muzykę, potrafi godzinami oglądać i słuchać koncertów, sprawia mu to niebywałą radość. Uwielbia też, kiedy mama czyta mu książeczki, a jego ukochane historie to te o przygodach Franklina. 

Fabian wraz z mamą będą z nami w niedzielę rano, po to, by zobaczyć się z naszymi Wolontariuszkami PM-kami, osobiście je poznać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. To będzie ekscytujący dzień! Wracamy z VII edycją z okazji 10-lecia Fundacji!

Chcesz pomóc, a nie jesteś Panną Młodą na Akcji, ani Darczyńcą , którego odwiedzamy w ramach Akcji? Nic straconego! Dorzuć się do jego skarbonki.
Skarbonka jest WIRTUALNA, ale pomoc jak najbardziej REALNA!

 

Fundacja Mają Przyszłość
ul. Młyńska 45, 62-070 Konarzewo
Alior Bank 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu:
„Fabian Nogalski – na pomoc i ochronę zdrowia – darowizna”

Naszych Darczyńców i Partnerów znajdziesz TUTAJ
– warto skorzystać z ich usług, bo to firmy w WIELKIM SERCEM!

Pełna historia Fabiana i jego medyczne perypetie dla osób chcących poznać go bliżej; opisane są na naszej stronie  – tutaj (KLIK).

Nasi darczyńcy