Bieżnia dla Norberta – dziękujemy Fabryce Formy i SportsArt!

Wiosną tego roku dostaliśmy pierwsze sygnały od mamy Norberta, że nauka chodzenia rozpoczęła się na dobre. Po 11 latach nasz Podopieczny stanął na nogi w dosłownym tego słowa znaczeniu – zaczął chodzić. Najpierw w specjalnych skafandrach w trakcie turnusów rehabilitacyjnych, później także przy trójnogu. Aby jego rehabilitacja przyniosła oczekiwane efekty potrzebna była niezależność, systematyka i intensywność ćwiczeń. Praca każdego dnia na bieżni z minimalną prędkością startową i przedłużanymi ramionami.

Postanowiliśmy pomóc i skierowaliśmy prośbę o dofinansowanie sprzętu  do Fabryki Formy – sieci klubów Fitness & Wellness, która z entuzjazmem przyjęła informacje o osiągnięciach Norberta i zdecydowała się sfinansować zakup bieżni. Do współpracy przy realizacji zakupu, montażu i transporcie przyłączył się producent sprzętu – firma SportsArt.

 21 lipca 2014 roku Norbert stał się posiadaczem bieżni T613. Montażystom dziękujemy szczególnie – za wyjątkowo ciepłe podejście i bezstresowe przetestowanie pracy maszyny razem z jej nowym użytkownikiem.
Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia wykonał Bartosz Woźniak Studio B-Art 

LOGO-poziome-FF_2 LOGO-poziome-SpArts

Kilka zdjęć z montażu (prezentacja filmu już wkrótce):

-montaż bieżni_5-  
-montaż bieżni_2-  
-montaż bieżni_4-montaż bieżni_3
-montaż bieżni_7-  
   
Zdjęcia otrzymane dzięki uprzejmości mamy Norberta:  
_Norbert-na-biezni_07.2014_Norbert-na-biezni2_07  
podziekowania-do-nas-na-www  

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi darczyńcy