Zorganizuj SYTE ŚWIĘTA dzieciaków po raz 3ci! Zbieramy środki do 8 grudnia!

ramseyDrodzy Przyjaciele Naszych Podopiecznych. 

Już dwukrotnie zorganizowaliście Boże Narodzenie na wspieranych przez nas placówkach w Tanzanii i Kamerunie oraz na Syberii. W tym roku dołączyły do nas dzieci z Czadu oraz niepełnosprawne maluchy z domu dziecka w Kenii.

BozeNarodzenie-Christmas 2013_MjiWHuruma_TM26 (4) Czy Boże Narodzenie podczas, którego nie burczy w brzuchu będą możliwe także w tym roku?  Żywność to nasz podstawowy cel w te Święta dla wszystkich Podopiecznych. W zależności od wysokości wpływów planowane jest ewentualnie dokupienie sztuki odzieży lub drobnego upominku rzeczowego, który ucieszy nasze dzieciaki. Dla dobra dzieci, budowania ich relacji, radości w tej świąteczny czas każde z nich dostanie upominek na Święta – niekoniecznie duży czy kosztowny, indywidualny od rodzica adopcyjnego. Chcemy wszystkim zapewnić miły drobiazg, wysokowitaminowy posiłek oraz odrobinę słodyczy.

Czy w tym roku pomożesz nam zorganizować dla nich spotkanie świąteczne?BozeNarodzenie-Christmas 2013_MjiWHuruma_TM21
Wszystko w Twoich rękach ;)

Jeśli możesz, będziemy zobowiązani za pomoc i finansowe wsparcie tego działania.Wpłaty na ten cel prosimy dokonywać do UWAGA! PRZEDUZENIE TEMINU DO 8 GRUDNIA (WT)
o tytule “Święta 2015– darowizna”

na rachunek Alior Bank
wpłaty w PLN: 44 2490 0005 0000 4600 3246 9899
wpłaty w EURO:
PL69 2490 0005 0000 4600 1195 6471
SWIFT / BIC CODE ALIOR BANKU: ALBPPLPW

Christmas / Boże Narodzenie 2012 Preschool Kigera Etuma Tanzania. Meal with meat is being served twice a year. Posiłek z mięsem jest podawany jedynie dwa razy w roku z powodu braku środków finansowych.
Christmas / Boże Narodzenie 2012 Preschool Kigera Etuma Tanzania. Meal with meat is being served twice a year. Posiłek z mięsem jest podawany jedynie dwa razy w roku z powodu braku środków finansowych.

Info. Zdjęcie obok  to rok 2012 w Tanzanii, kilkanaście tygodni po ostatecznym przyjęciu do programu. Dzieci po raz pierwszy wtedy jadły mięso, bogate w białko i dostały witaminy.  

Jeśli ktoś z Twoich znajomych mógłby być zainteresowany takim okazjonalnym wsparciem – będzie nam ogromnie miło, jeśli ta wiadomość pójdzie w świat ;)

Nasi darczyńcy