Patryk w te Święta już wjechał na piętro! Teraz lżej i bliżej rówieśników ;)

To były trudne miesiące i kilkadziesiąt tysięcy złotych do zebrania. Zbiórka zawisła na SiePomaga 18 maja i..ucichła po kilku dniach. Wszyscy uciekli na wakacje, poźniej mieliśmy podręczniki i początek roku szkolnego, rady klasowe… A jednak i tym razem nie zawiedliście! Pomagacze wrócili do nas ze zdwojoną siłą w październiku i listopadzie i osiągnęliście SUKCES.

A Patryk dzięki Wam, Sponsorom, 3 innym organizacjom zrealizował swoje i mamy marzenie o platformie koło domu. Niewiele osób, poza osobami, które przez ponad 10 lat dźwigają kilka razy dziennie kilkadziesiąt kg lub tkwi zamknięte w 4 ścianach, zrozumie taką potrzebę i wagę tej zmiany w życiu rodziny.
Patryk już nie musi liczyć kilogramów, nie cierpi i on, i mama na co dzień. Życie stało się prostsze. Dzięki Tobie! ;)

„W imieniu moim i syna pragniemy wyrazić najserdeczniejsze podziękowanie za pomoc w dofinansowaniu platformy. Dzięki Wam i Fundacji spełniło się marzenie syna – może być z rówieśnikami, a nie obok nich. Z wdzięcznością, Joanna Toma”

Niniejszym oficjalnie dziękujemy my i przedstawiamy efekty Waszych działań, a jeśli nie miałeś okazji pomóc w tej sprawie – zajrzyj na nasza stronę i pomóż innym dzieciom ;)
www.majaprzyszlosc.org.pl/dzieci-fundacji

A historię Patryka oraz zrealizowaną  zbiórkę znajdziesz tutaj:
www.siepomaga.pl/niechcebycciezarem
_1 001

_1 009

 

 

 

_1 015 _h 017 _h 024_h 019

 

Nasi darczyńcy