Natalka dziękuje za kolonie językowe

Natalka jest siostrą naszej podopiecznej. Jest niesamowicie dzielną i silną dziewczynką, która od 11 lat każdym kroku  pomaga chorej siostrze. Mimo dużej liczby obowiązków i dramatycznie trudnej sytuacji w domu, w roku szkolnym 2014/2015 osiągnęła wyjątkowe wyniki w nauce i została laureatką konkursu języka niemieckiego.

Dziewczynka nie była na prawdziwych wakacjach… zwykle jeździ na turnusy rehabilitacyjne siostry, bo sama w domu zostać nie może. Jako, że nasza Fundacja wspiera także dzieci bardzo uzdolnione a z rodziną współpracujemy od wielu lat, zdecydowaliśmy się ufundować jej wyjazd na obóz językowy do Kołobrzegu, połączony z wycieczką do Oceanarium i Aqua Parku w Niemczech.

Wyjazd został dofinansowany ze środków wpisowego akcji Panny Młode w wysokości 1129 zł. Serdecznie dziękujemy organizatorom – biurom podróży Almatur i Ekotravel – za rabat w wysokości 600 zł. udzielony od ceny kolonii.

A tak Natalia opisuje wrażenia ze swojego wyjazdu:

Chciałam serdecznie podziękować za możliwość uczestniczenia w obozie z j. niemieckiego. BARDZO mi się podobało w Kołobrzegu, a jeszcze bardziej w Aquaparku w Niemczech.

Nie miałam chwili na siedzenie w pokoju, ponieważ zajęć i różnych wyjazdów było mnóstwo. Byliśmy na rejsie statkiem oraz zwiedziliśmy kołobrzeską starówkę. Nie zapomnę również wspaniałych
przygód w Parku Linowym. Były świetne konkursy z nagrodami, dyskoteki, karaoke oraz ognisko i chrzest morski. Piżama Party i Mam talent było kapitalne. Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu._2014-09_spotkanie podoppiecznych Fundacji Maja Przyszlosc_IMG_6580
Było fantastycznie! szkoda tylko, że trzeba było wracać do domu.

Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie. Natalia

Nasi darczyńcy