List od Oli i jej plany na najbliższe misiące

Ten list od mamy Oli nie potrzebuje naszego komentarza…

Dzień dobry,

(…) Nie chciałabym nadużywać Waszej ofiarności i chęci niesienia pomocy, ale ten mail niestety będzie z prośbą o wsparcie finansowe.OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Do tej pory dawaliśmy radę finansowo ogarniać Oli rehabilitację, potrzebne sprzęty i zaopatrzenie ortopedyczne, w dużej mierze też z pomocą innych, w tym także Waszą. Ale w tym roku jest zupełnie inaczej. Mamy  bardzo duże plany w kwestii poprawy Oli zdrowia. Mamy też nadzieję i realną szansę, że w jakiejś części  poprawi się Oli funkcjonowanie.
Rok temu zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie procedury podania Oli komórek macierzystych, które planowo ma nastąpić na przełomie kwietnia i maja tego roku. Łącznie są to koszta 38 000 zł ( koszt pięciu dawek komórek oraz koniecznych pobytów w szpitalu). Ponadto, przygotowujemy się, by wzmocnić Oli rehabilitację. To także wiąże się z dodatkową pulą pieniędzy – na nią  przez pół roku będzie nam potrzebne około 20 000 zł (rehabilitacja ma odbywać się 2 razy dziennie przez 5 dni). Najmniejszym, ale również sporym kosztem będzie zakup nowego wózka – z poprzedniego w ciągu ostatnich 3 lat  użytkowania Ola już wyrosła. Jego cena to 8 500 zł, choć de facto po uwzględnieniu dofinansowań z NFZ i PEFRON brakuje nam jeszcze 5 100 zł.
Na całe  przedsięwzięcie z komórkami macierzystymi nieco ponad połowę całej kwoty już mamy (prawie 20 000 zł). Cały czas staramy się o wsparcie różnych firm, organizacji i prywatnych Darczyńców.

Do Was, jako do naszego Dobrego Ducha od 2013 roku, również kierujemy naszą prośbę o wsparcie finansowe. Czy możecie nam pomóc?

Serdecznie pozdrawiamy

Monika Śledź z Olą

 

Możemy?

To zależy od Ciebie.

Alior Bank PL 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568

Tytuł przelewu: ”pomoc dla Oli Śledź – darowizna” 

Tutaj możecie przeczytać o wszystkich zmaganiach i postępach zdrowotnych Oli.

Nasi darczyńcy