Codzienność Oli w liście od Mamy

OLYMPUS DIGITAL CAMERADawno nie pisaliśmy a parę dni temu otrzymaliśmy miły list od Mamy jednej z naszych podopiecznych, bardzo nam przyjemnie gdy od takich emaili zaczynamy dzień, oby więcej;)

„Dzień dobry,

Prawie 3 lata  lata temu Ola otrzymała pionizator dynamiczny. Oczywiście wtedy z ogromną wdzięcznością  podziękowałam Pracownikom Fundacji i Darczyńcom za prawie w całości sfinansowanie ceny pionizatora. Jednak po tym czasie ślad o nim się urwał, żadnych nowych wiadomości z naszej strony nie było o tym jak jest wykorzystywany. A użytkowany jest nadal. OLYMPUS DIGITAL CAMERAPionizator uznajemy wręcz za NIEZBĘDNY w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego przesyłam kilka zdjęć abyście wiedzieli, jak bardzo jest on pomocny Oli do DZIŚ. I jak bardzo są to trafnie przekazane przez Was pieniądze.

Ola używa pionizatora 2 razy dziennie (łącznie przez jakieś 3h),już prawie od 3 lat, a regulacja wysokości pewnie pozwoli na korzystanie z  niego przez  kolejne 2 lata (zależnie od tego jak będzie rosła).

Pionizator umożliwia pozycją stojącą niezbędną dla prawidłowego rozwoju kości i narządów wewnętrznych Oli. Dzięki kółkom służy też do samodzielnego  poruszania się, a dołączony stolik (który sami dorobiliśmy) pozwala na jedzenie posiłków  czy wykonywanie prac plastycznych podczas pionizacji.

Więc tą relacją o jego ciągłym i efektywnym użytkowaniu jeszcze raz dziękujemy!

Z pozdrowieniem
Monika Śledź”

Całą historię Oli znajdziecie tu: http://www.majaprzyszlosc.org.pl/dzieci-fundacji/ola/

Jeśli chcesz pomóc podajemy nr rachunku do wpłat:

Alior Bank PL 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu: ”pomoc dla Oli Śledź – darowizna” 

Nasi darczyńcy