Backstage24 „Już mi niosą suknię z welonem..”

Panny Młode to szczególna, coroczna akcja charytatywna, której głównym założeniem jest pomoc chorym, często nieuleczalnie, dzieciom – podopiecznym Fundacji Mają Przyszłość. Od 2008 roku dzięki uzyskanym od sponsorów środkom finansowym na twarzach „fundacyjnych” pociech pojawia się coraz to więcej uśmiechu i radości.

(…) Zarejestrowane w projekcie uczestniczki – ubrane w wyjątkowe ślubne kreacje – biorą udział w niecodziennej, jednodniowej sesji zdjęciowej prowadzonej przez grupę profesjonalnych fotografów. W ramach akcji powstają zdjęcia zarówno indywidualne, jak i zbiorowe – w różnorodnych sceneriach oraz lokalizacjach. Sesja zdjęciowa jest również rejestrowana przez studio filmowe, dzięki czemu wszystkie zaangażowane w akcję osoby, zyskują dodatkową pamiątkę tego wydarzenia.

Uczestnictwo w projekcie Panny Młode 2015, oprócz tego, że jest przede wszystkim szansą na zrobienie czegoś zarówno pożytecznego, jak i spontanicznego, stanowi również świetny chwyt marketingowy! Partnerzy i sponsorzy, którzy przyłączą się do akcji Panien Młodych 2015 – w zamian za przekazane na rzecz dziecka środki finansowe – otrzymują pakiet kilkudziesięciu zdjęć pochodzących z niniejszej wyjątkowej sesji fotograficznej. Co istotne, biorące udział w tym projekcie panny młode w roli statystek pozują do zdjęć z produktem firmowym danego sponsora lub w związanej z jego działalnością przestrzeni. Partnerzy akcji otrzymują więc od jej organizatorów wyjątkowe materiały o zastosowaniu marketingowym. Jak widać, współpraca z Fundacją Panien Młodych przynosi obopólne korzyści!

czytaj więcej poniżej:

Link do artykułu:

http://www.backstage24.pl/panny-mlode-przybiegna-do-bydgoszczy

media-o-nas-backstage24

Nasi darczyńcy