Spotkanie Podopiecznych Fundacji 6-7 września 2014 – galeria zdjeć

W dniach 6-7 września 2014 r odbyło się pierwsze spotkanie Podopiecznych Fundacji. Spotkaliśmy się z dziećmi, Rodzicami Rodzeństwem. Mieliśmy możliwość poznać Podopiecznych i ich potrzeby jeszcze lepiej. Aby dzieci aktywnie spędziły ten czas skorzystaliśmy z pomocy wyjątkowych terapeutów – Małgosi, Moniki, Kasi oraz fizjoterapeuty Kasi – jednocześnie członkini Rady Fundacji. W opiece nad dziećmi, wspierała nas fantastycznie czwórka wyjątkowych wolontariuszek – Magdalena oraz Kinga, Natalia i Gosia z gimnazjum w Stęszewie (Mały Wolontariat Poznań).

Odbyły się zajęcia plastyczne, manualne, terapia ręki, dogoterapia, zajęcia metodą ruchu rozwijającego Weroniki Shereborn a także zabawy z chustą klanzy. W kuluarach odbywały się także masaże i zabiegi dla dzieci, Rodziny korzystały z uroków obiektu m.in spacerów po lesie, nad rzeką, gorącej sauny.

Aby realizacji celów Fundacji stała się zadość, w zajęciach dogoterapii oraz zabiegach dla dzieci skorzystaliśmy z pomocy dwóch zaprzyjaźnionych organizacji – Fundacji Pomocna Mama oraz Fundacji Kynoterapeutycznej Sekret Gai. Środki finansowe przeznaczone na realizację tych pomogą podwójnie.

W czasie wspólnego weekendu Mamy wzięły udział w slalomie na czas, a Tatusiowie rozegrali emocjonujący mecz siatkówki.
Był także czas na słodko – kwaśny uśmiech. Wybraliśmy, spośród Rodziców, Mistrzów Uśmiechu po wypiciu soku z cytryny  – bywało, że Rodziców reprezentowały odważne dzieci ;)

Wyjątkową niespodzianką dla naszych Gości w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Puszczykowie była sesja rodzinna  i indywidualna dzieci, po dobraniu dla siebie strojów z bajki i baśni, dzieci miały okazję pojawić się przed obiektywem utalentowanej Anny Węcel (fotografia portretowa rodzinna Poznań).

[photomosaic]

Nasi darczyńcy