Wojtek

WM_3„W czerwcu 2014 Wojtek skończył 4 latka. Urodził się jako zdrowy maluszek, lecz w szóstym tygodniu po narodzinach piękna bajka się skończyła i zaczęła walka o lepsze jutro.
U Wojtka zdiagnozowano wadę rozwojową mózgowia z agenezją ciała modzelowatego,z wodogłowiem wewnętrznym nieaktywnym.  Jest dzieckiem niewidzącym.
Wymaga bardzo intensywnej, systematycznej i zarazem kosztownej rehabilitacji, którą w dużym stopniu utrudnia brak wzroku.

Po mimo swoich chorób oraz niepełnosprawności jest wesołym i pełnym radości chłopcem z pozytywnym nastawieniem do otaczającego go INNEGO świata.
z Pannami na pewno uda się pomóc ;-) Rodzice Wojtka”

Wojtuś został Podopiecznym Fundacji od lipca 2013 roku, kiedy to wybrały go Panny Młode z Zielonej Góry, jako tegorocznego Podopiecznego V jubileuszowej Edycji Akcji Panny Młode Podbijają Miasto dla chorego Malucha! Był bohaterem edycji w Zielonej Górze!

Udało się pomóc i w grudniu przeszedł poważne badanie rezonansem magnetycznym i dalej jest rehabilitowany. Po raz pierwszy czas na turnus, by mógł jak najlepiej funkcjonować w rodzinie i wśród innych.

Jeśli chcesz pomóc podajemy nr rachunku do wpłat w ramach tej zbiórki publicznej:
Alior Bank PL 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu: ”pomoc dla Wojtka Marczewskiego – darowizna”
lub konkretnie na turnus rehabilitacyjny, którego koszt to prawie 5 tys zł

Nasi darczyńcy