Zmiany, zmiany, zmiany. Biurowe i kadrowe.

Jesień i nowy rok szkolny. Dla nas niesie trochę zmian. Jak sześciu- i siedmiolatkom ruszającym z plecakami do szkół. Z każdą zmianą trzeba się oswoić. Po prostu będzie troszkę inaczej.

Zmiana pierwsza: przeprowadziliśmy się. Teraz nasze biuro mieści się w niewielkim biurowcu przy ul. Jasielskiej 16 w Poznaniu. Mamy nadzieję, że zadomowimy się tutaj równie szybko, jak w „starym” biurze. A zaprzyjaźnionej Fundacji Pomocna Mama, z którą dzieliliśmy radości i smutki jeszcze na Kraszewskiego – życzymy wszystkiego co najlepsze!

Zmiana druga: opuściła nasze szeregi Asia. Serdecznie jej dziękujemy za kilka miesięcy współpracy, i życzymy, aby praca z „nowym wyzwaniem” była jak podróż w nieznane – wymagająca, fascynująca, męcząca i dająca pełne zadowolenie. Powodzenia Asiu!

Zmiana trzecia: ma na imię Anita. Od października zajmie miejsce Asi. Będzie do Waszej dyspozycji mailowo i telefonicznie. Życzymy jej szybkiego zapoznania się ze wszystkimi tajnikami naszych codziennych działań oraz zadowolenia z nowej pracy!

Nasi darczyńcy