Star Fitness Event 2013

STAR FITNESS EVENT 2013 – Essential Night to już 6 edycja maratonu Spinning®, którego organizatorem jest firma Star Fitness, wyłączny dystrybutor programu Spinning® i rowerów marki Spinner® w Polsce.

Tegoroczna impreza odbędzie się 14 września 2013 roku  w Poznaniu, w imponującej Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Formuła imprezy jest wyjątkowa: maraton nocą, 8 ekscytujących klas, 300 rowerów, muzyka na żywo i wizualne efekty specjalne czekają na uczestników. Do prowadzenia maratonu zaproszono 3 polskich Master Instruktorów, 3 Instruktorów Star oraz 3 członków Polish Spinning® Demo Team. Imprezę uświetni gość specjalny, charyzmatyczny Master Instruktor, gorąca krew – RODRIGO VILCHES RIUMALLO, który na zaproszenie organizatorów przyleci do Polski po raz pierwszy prosto z Chile.

Organizatorzy imprezy pomyśleli także o nadaniu imprezie także odrobiny społecznej wyjątkowości i zaproszono nas do współpracy. W trakcie STAR FITNESS EVENT 2013 Essential Night zbierane będą środki na leczenie i rehabilitację małego Huberta Przybylskiego, Podopiecznego naszej Fundacji. Dziękujemy!

Wszystkich fanów wyjątkowych imprez, sportu i fitnessu w spiningowej formie ZAPRASZAMY do rejestracji!

http://www.event.star-fitness.pl/

 Facebook: www.facebook.com/star.fi tness.event

STARFITNES_event_small

Nasi darczyńcy