Star Fitness Event 2013 Essential Night

300 osób jadących na rowerach stacjonarnych przy akompaniamencie muzyki w blasku kolorowych świateł przez 8 godzin, hektolitry wylanego potu, tysiące spalonych kalorii, setki uśmiechów, energia unosząca się w powietrzu i zbiorowa euforia to bilans wyjątkowej imprezy sportowej jaka odbyła się w nocy z 14 na 15 września w Sali Ziemi, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Star Fitness Event – Essential Night, bo o nim mowa, zgromadził miłośników programu Spinning® , którzy na co dzień uprawiają ten rodzaj aktywności w klubach w całym kraju.

Organizatorzy prowadzenie maratonu oddali w ręce czołowych polskich prezenterów. Wśród nich znalazło się trzech Master Instruktorów: Iwona Stanek z Wrocławia, Sylwia Czepiżak i Maciej Pordąb z Poznania oraz 3 instruktorów- członków Polish Spinning® Demo Team : Aleksandra Gryglewicz z Nowego Sącza, Paulina Niedźwiedzka z Warszawy i Jarek Witek z Krakowa.
Gościem specjalnym wydarzenia, przysłowiową wisienką na torcie, był Rodrigo Vilches, światowej sławy Master Instruktor z Chile który po raz pierwszy w Europie zaprezentował swoje wyjątkowe, pełne energii i emocji lekcje Spinning®.

Tego wieczoru, choć portfele zostawiano najczęściej w szatni, udało się Maratończykom przekazać w przerwie nocnej jazdy aż 387,03 zł na leczenie Huberta! Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, jadącym w maratonie, p. Renacie oraz Piotrowi,  za wsparcie techniczne i merytoryczne zbiórki.

Zadowolenie uczestników imprezy jest wielkim sukcesem dla jej organizatorów i dlatego firma Star Fitness już zapowiedziała kolejną edycję maratonu, która odbędzie się we wrześniu przyszłego roku.
Więcej informacji na ten temat oraz fotorelację z eventu można zobaczyć na stronie http://www.event.star-fitness.pl/galeria oraz na profilu Star Fitness Event na Facebooku.

fotobueno_maraton_spinning_

Nasi darczyńcy