Papiernik by Empik i Akcja „Graj w Zielone”! – cudowne zabawki dla naszych podopiecznych

„Graj w Zielone!” to akcja proekologiczna, która w kwietniu wystartowała w salonach Papiernik by empik. Mamy przyjemność byc jej partnerem, a nasi Podopieczni – beneficjentami!

Świadomi niekorzystnych zmian klimatycznych i wielu innych czynników wpływających negatywnie na środowisko postanowiono dołożyć swoją cegiełkę w ochronę naszej planety organizując akcję „Graj w Zielone!”.

Celem akcji jest przede wszystkim budowanie wśród klientów świadomości wyboru produktów, które są przyjazne dla środowiska. Chciano zwrócić uwagę klientów, że w salonach Papiernika znajdą mnóstwo produktów ekologicznych. W tym m.in pochodzących  z recyklingu, nadających się do recyklingu, z certyfikatem FSC i PEFC czy BPA Free. Ich eko oferta obejmuje takie kategorie jak zabawki, gry, artykuły papiernicze i kreatywne, a także party. Wszystkie produkty ekologiczne zostały oznaczone specjalną etykietą lub naklejką „Produkt przyjazny środowisku”, aby ułatwić klientom ich dostrzeżenie na półce i dokonanie świadomego wyboru podczas zakupów.

Dodatkowo w ramach akcji proponowano klientom rabat 10% na wszystkie produkty przyjazne środowisku. Warunkiem otrzymania rabatu jest przyniesienie do naszego salonu i przekazanie potrzebującym dzieciom swoich starych zabawek lub książeczek.

Hasłem „Podaj dalej- nie wyrzucaj, tylko oddaj” zachęcamy, aby w myśl zasady zero waste nie wyrzucać rzeczy, które wciąż są w dobrym stanie i mogą jeszcze posłużyć innym. Przyniesione do salonów

Papiernik by empik zabawki i książeczki dla dzieci muszą być kompletne i w dobrym stanie, aby nadawały się do dalszego użytkowania. Takie produkty z pewnością ucieszą później obdarowane nimi dzieci. Wszystkie przekazane przez klientów zabawki i książeczki trafiaą za pośrednictwem naszej Fundacji Mają Przyszłość do najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce oraz w Afryce!

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji ;)

https://www.papiernikbyempik.com

 

Nasi darczyńcy