Norbert – hipoterapia i rehabilitacja trwa, aby nie cofnęły się efekty ostatnich lat

Marzec 20, 2018 // Bez kategorii

Nowy rok, nowe wieści o naszym Podpiecznym. Piszę mama:

Witam serdecznie w nowym roku.

Życzę wszelkiej pomyślności w 2018 roku dla całej rodzinki fundacyjnej!

Dawno nie pisałam więc trochę opiszę co u Norberta. Od 2016 systematycznie uczęszcza  na hipoterapię- to jedyna terapia która daje mu tyle radości, a przy tym daje rozluźnienie i ma pozytywny wpływ na emocje.  W każdym tygodniu Norbert poza ośrodkiem czyli prywatnie dodatkowo jest rehabilitowany i ma dodatkowe zajęcia w domu SUO- po za tym ćwiczy na bieżni w domu.

Okresowo wyjeżdża na turnusy do Olinka gdzie od lat ćwiczy – nie tylko w kombinezonie ale za pomocą różnych dostępnych urządzeń które są w Olinku- ośrodek ten stale się rozwija  za każdym razem nas zaskakuje czymś nowym. Teraz w ferie też jedziemy do Olinka na intensywne ćwiczenia.

W tym roku czeka nas tez operacja stóp – jesteśmy zapisani w kolejce, jednak chciałabym jeszcze skonsultować czy operacja jest już konieczna. Boimy się, że jak dwa miesiące nie będzie chodził w związku z zabiegiem, to czy się nie cofną obecne rezultaty. To trudna decyzja i dylemat.

Norbert jest teraz w trudnym wieku  dojrzewa, niewiele pokazuje i mówi – często go nie rozumiemy co powoduje frustracje u niego. Ma „mówika”, ale często się nim bawi i nie rozumie że ma służyć komunikacji.  Stale też borykamy się z brakiem środków na hipoterapię i  rehabilitację. Może jest ktoś, kto chciałby nam w tym troszkę pomóc. Bardzo serdecznie pozdrawiam. mama Norberta

Jako Fundacja i my zadajemy to pytanie – może jest ktoś kto chciałby i mógłby pomóc Norbertowi?
Alior Bank PL 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu: ”pomoc dla Norberta Łysiaka
 – darowizna”

Więcej o Norbercie tutaj:
https://www.majaprzyszlosc.org.pl/norbert