Moc Czekoladowej Pisanki 2015 – szczęście się mnoży, gdy się je dzieli.

Już po raz TRZECI gościmy na największych targach lodziarsko – cukierniczych Expo Sweet 2015 w Warszawie! Zapraszamy do podziwiania Naszych niezwykłych Pisanek w dniach 22-25 lutego, w godzinach od 10:00 do 18:00 (25.02. – do 17:00) w hali targowej MTPolska przy ul. Marsa 56 w Warszawie, jak również na stronę www.mocczekoladowejpisanki.pl.
Jak powiedział kiedyś Albert Schweitzer: „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”, dlatego też w tym roku postanowiliśmy zaprosić innych do współpracy i wspólnej zabawy charytatywnej. Wraz z nami – Fundacją Mają Przyszłość – współpracę podjęły takie fundacje jak: „ISKIERKA”, „Pro Artis”, „Dr Clown” oraz Stowarzyszenie „Tęcza”.

W tym roku zmieniamy formułę naszej akcji. Jak co roku, będą z nami Gwiazdy i Mistrzowie Cukiernictwa,  ale do Beneficjentów dołączą Podopieczni kilku organizacji, które zaprsilismy do naszej czekoladowej Akcji razem z Mistrzami Cukiernictwa.

Już dziś poznaj wyjątkowych Autorów i przeczytaj co zainspirowało ich do stworzenia właśnie takiego projektu.

www.MocCzekoladowejPisanki.pl

A już 20 marca, w Pierwszy Dzień Wiosny, zapraszamy na powyższą stronę, na wyjątkową licytację. Pisankę dla naszej Fundacji przygotował Gen. Mirosław Hermaszewski – pierwszy i jedyny Polski kosmonauta, który odbył podróż w przestrzeń kosmiczną. Więcej o nim i wrażeniach z lotu – już jutro ;)

_MCP_2015_Miroslaw-Hermaszewski-i-Sebastian-Szmyd_b

 

Nasi darczyńcy