Lili – pomóż 3-latce ze sprawą trudną i intymną. Potrzebne 12 000 zł.

Marzec 28, 2014 // Bez kategorii

Lilianna przyszła w styczniu 2011 r. z wieloma wrodzonymi wadami układu pokarmowego i wydalniczego. I już zawsze będzie żyła inaczej niż większość z nas

Zaraz po urodzeniu Lila przeszła operację, która uratowała jej życie. Została wyłoniona kolostomia końcowa –do końca życia będzie załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne do woreczka stomijnego. Ma również wady układu moczowo-płciowego i rozrodczego, niewielką wadę serca, wadę lewej kończyny dolnej – nóżka jest krótsza, wady w budowie kręgosłupa (rozszczep i niedorozwój kości krzyżowej i kości guzicznej).

Przeszła pięć badań w znieczuleniu ogólnym i ma za sobą trzy operacje, ale to jeszcze nie koniec leczenia, obecnie planowana jest czwarta operacja w najbliższym czasie z powodu przepukliny okołostomijnej. Czeka ją także niebawem kolejny rezonans. Za rok, kolejna, w sumie piąta operacja związana z układem moczowym. Po niej Lilianna będzie do końca życia cewnikowana co 3 godziny. Ta operacja niestety nie będzie ostatnia.

Roześlij jej apel i pomóż jej dziś:

Na ten moe=ment potrzebujemy 12000 zł by zapewnic jej półroczny zapas sprzetu. Niech tego lata będzie spokojniej  – zadbajmy o jej potrzeby.

Jeśli możesz pomóc podajemy nr rachunku do wpłat w ramach tej zbiórki publicznej:
Alior Bank PL 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu: ”pomoc dla Lilianny – darowizna

Złóż stałe zlecenie na ten cel – co miesiąc wspólnie pomożemy dziewczynce.

 

Lili_majaprzyszlosc.org.pl