Sukienka koktajlowa – licytacja dla Miłosza

 

Niezmiernie miło nam powitać Cię na licytacji, z której dochód, zostanie w całości przeznaczony na potrzeby Miłosza Bronisza – podopiecznego Panien Młodych z edycji 2012 – w zakresie rehabilitacji i sprzętu rehabilitacyjnego (wózka inwalidzkiego). Miłek urodził się bez, w pełni wykształconych, kończyn i więcej o nim przeczytasz TUTAJ
 
Niniejszym z radością uruchamiamy licytację, której przedmiot stanowi:

SUKIENKA KOKTAJLOWA / WIECZOROWA uszyta na miarę
wykonanie kreacji: Atelier Ostaszewska
Cena wywoławcza: 400 zł
Jako zwyciężczyni licytacji sama wybierzesz jeden z poniżej prezentowanych modeli i zostanie on uszyty specjalnie na Twoją sylwetkę! Materiał, kolorystka i zdobienia sukni do uzgodnienia z Projektantką. 
LICYTACJA TRWA do 15.11.2012 do godz.22.00!
Płatność po zakończeniu licytacji, ale na realizację masz aż 6 miesięcy od dnia zakończenia licytacji! Możesz ja uszyć nawet w maju!Czas szycia: około 2 tygodni, po wcześniejszej rezerwacji terminu na szycie sukienki.   
Sukienka koktajlowa ISKIERKA Sukienka wieczorowa Kasandra
sukienka koktajlowa Iskierka by Atelier Ostaszewska sukienka koktajlowa Kasandra by Atelier Ostaszewska

Sukienka koktajlowa Marylin

Sukienka koktajlowa Joanna
 sukienka Marylin  sukienka Joanna


Sukienka idealna karnawał, wieczorne wyjście, wesele przyjaciółki czy studniówkę ;)
Płatność za sukienkę uiszczana jest na konto zbiórki dla naszego małego Miłosza: Alior Bank 12 2490 0005 0000 4600 9975 6465, a dowód wpłaty jest podstawą do zrealizowania zakupu. Pomagając Jemu, zyskujesz coś dla siebie!

Termin realizacji – 6 miesięcy od dnia zakończenia licytacji (czas trwania szycia ok. 2 tygodni; model wg umowy z Atelier).
Miejsce realizacji (przymiarki, szycie, odbiór) – Poznań. 
Panowie – może warto licytować jako upominek dla Żony?
Serdecznie zapraszamy także do Atelier Ostaszewska. Więcej o kreatorce i projektantce sukien znajdziesz na www.ostaszewska.com 

Uwaga !

Licytacja wymaga zarejestrowania się na stronie Fundacji i akceptacji regulaminu naszych licytacji.
Dane uzyskane podczas rejestracji służą wyłącznie weryfikacji prawdziwości składanych ofert i będą wykorzystane jedynie na potrzeby niniejszych licytacji.

Licytacja odbywa się w formie KOMENTARZY pod daną licytacją – w pole komentarza wprowadzamy wyłącznie oferowaną kwotę w PLN (np. 450 ). Wszelkie uwagi i pytania należy przesyłać na adres mailowy fundacja@majaprzyszlosc.org.pl, a nie wprowadzać w pole komentarza! (patrz: regulamin).

Nasi darczyńcy