Patryk

Patryk to wojownik wyjątkowy . Urodził się w październiku 2014 roku w 6-stym miesiącu ciąży jako skrajny wcześniak. Ważył mniej niż torebka cukru – 960g, a mierzył 38 cm. Dostał 6 punktów APGAR. Po tak wczesnych i niespodziewanych narodzinach wyniknęło wiele komplikacji związanych z jego rozwojem, m.in.: wylewy krwi do mózgu IV stopnia, leukomalacja, perforacja jelita (3 operacje za nim) z zapaleniem otrzewnej i sepsą, retinopatia III stopnia, której konsekwencją był wykonany laser na oczka, dysplazja oskrzelowo-płucna, niedokrwistość wcześniaków z licznymi transfuzjami krwi.
Spędził w szpitalu 123 długich dni.
Po tak wczesnych i niespodziewanych narodzinach wyniknęło wiele komplikacji związanych z jego rozwojem m.in Mózgowe Porażenie Dziecięce, czy duże problemy ze wzrokiem,  dlatego od wyjścia ze szpitala jest pod opieką rehabilitantów, neurologa, pulmonologa, audiologa, neonatologa, chirurga i okulisty. Patryk jest wesołym i kontaktowym 3-latkiem, aby móc dalej się rozwijać potrzebuje dość dużych nakładów finansowych, gdyż rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, sprzęt ortopedyczny oraz liczne wizyty u lekarzy i specjalistów wyczerpują nakłady budżetu rodzinnego.

Panny Młode z Wrocławia, z edycji 2017, chcą pomóc w opłaceniu leczenia i rehabilitacji Patryka. Wesprą nas w tym wyjątkowi Darczyńcy oraz Partnerzy tej edycji!

Jeśli nie będziesz z nami w dniu Akcji 27 sierpnia we Wrocławiu, dokonaj wpłaty już dziś, nawet symbolicznej, na konto:

Fundacja Mają Przyszłość
ul. Młyńska 45, 62-070 Konarzewo
Alior Bank 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu:
„Patryk Mik – na pomoc i ochronę zdrowia – darowizna”

Nasi darczyńcy